O nás

 

Kdo jsme

kdo-jsme01 Jsme společnost zabývající se zajišťováním veškerého servisu spojeného s cestováním. Našimi klienty jsou cestovní kanceláře, agentury, firmy i individuální klienti, kteří požadují špičkový servis za příznivé ceny.

 

 

 

Naše filozofie

kdo-jsme03 Naším cílem není zajišťovat masovou turistiku, nýbrž specializovat se na vyšší standard a individuální přístup ke každému klientovi. Tvoříme moderní cestovní společnost, ve které si sami podle svých představ sestavíte svoji dovolenou, služební cestu či školení.

Záruka vysokého standardu

kdo-jsme02 K dosažení vysokého standartu našich služeb využíváme výhradně renomované obchodní partnery, jež dokážou poskytnout odpovídající služby. Kvalitu jejich služeb neustále monitorujeme a v případě hrubého nedostatku neváháme spolupráci ukončit. Abychom vás přesvědčili, že myslíme vysoký standard zcela vážně, poskytujeme na naše služby „Záruku vrácení peněz“. Pokud zjistíme pochybení způsobené naší společností, neprodleně od nás obdržíte celou cenu reklamovaných služeb nazpět a navíc jako omluvu poskytneme slevu ve výši 10% (z ceny reklamovaných služeb) na další námi zajištěné služby. V případě pochybení ze strany našich obchodních partnerů (služby zprostředkované od jiných touroperátorů) se veškeré reklamace řídí jejich reklamačním řádem a obchodními podmínkami.

 

 ORGANIZOVÁNÍ CHARTEROVÝCH LETŮ + AD HOC OBJEDNÁVKY LETENEK

sluzby01Na základě individuálních požadavků jsme schopni zajistit vhodné letadlo k přepravě do vámi vybrané destinace. Dle vašeho přání rádi zajistíme leteckou dopravu počínaje privátní luxusní Cessnou až po moderní letadla typu Boeing či Airbus. Veškeré služby poskytujeme ve spolupráci s renomovanými leteckými společnostmi z celého světa. Zabýváme se též uspokojováním poptávek ad hoc letenek pro cestovní agentury a kanceláře. Pokud jste cestovní agentura či kancelář jsme schopni zajistit nízké ceny letenek do balíčků vašich služeb.

 

 

V.I.P. cestování

sluzby02 Pro náročnější klientelu jsme připravili V.I.P. program zahrnující nabídku vyššího komfortu na palubách letadel, pohodlí salonků na letišti v Praze Ruzyni, včetně reprezentačního salonku (dříve vládní salonek) a dalších nadstandardních služeb.

  • lepší cestovní třídy
  • salonek na letišti v Praze Ruzyni
  • reprezentační salonek zahrnující maximální pohodlí (odbavení zavazadel, doprava k letadlu, parking, občerstvení…)
  • parking
  • dopravu k vašemu odletu a následně zpět do vašeho domova

Podělte se s námi o představy své dovolené …

 

sluzby03Pokud máte představu o své dovolené, nevyhovují vám okoukané nabídky stránek katalogů a nechcete ze svých požadavků ustupovat, napište nám a splnění vašich přání bude naše radost.

 

 

 

 

 

Letenky do celého světa

sluzby04 Ať už se potřebujete zúčastnit festivalu v Benátkách, nakoupit v Londýně, přednášet na kongresu v Tokiu, převzít Oscara v Los Angeles, a nebo jen navštívit příbuzné v Košicích, jsme připraveni zajistit nejvhodnější letecké spojení.

Za krásami „starého kontinentu“

sluzby05 Světově vyhlášená místa se nachází jen kousek od vašich všedních cest, stačí jen chvilka a můžete být jejich součástí. Poznávejte s námi krásy Evropy a dopřejte si tento nevšední pocit.

 

Obchod je obchod…

sluzby06 Když musíte za svými povinnostmi mimo svůj domov, nemusí být cesta jen nutným zlem. Pokud přenecháte zajištění své služební cesty nám, uděláme maximum pro vaše pohodlí a bezstarostný průběh cesty. Úspěch vaší služební mise však zůstane jen na vás…